Bezdotykový adaptér - Water Saver

Uspořte vodu pomocí adaptéru pro vodovodní baterie Water Saver, který díky bezdotykovému infračervenému senzoru zajistí průtok vody jen ve chvílích, kdy jí opravdu potřebujete. Water Saver navíc umožňuje nastavení vzdálenosti a tím tedy citlivosti snímače.

Zařízení navíc zabraňuje odkápávání kohoutku.

Jak tedy ušetřit vodu? Neplýtvejte jí!   Přečíst více

úspora vody pomocí WaterSaver - ukázka použití
 
 

Zvýšení hygieny

Díky bezdotykovému ovládání zcela zabraňíte přenosu bakterií a virů. Water Saver je využíván v domácnostech, koupelnách, kuchyních ale také veřejných prostorách jako jsou nemocnice, školy, domovy pro seniory a mnohé další. Kohoutku ani vodovodní baterie se před ani po umytí nemusíte vůbec dotýkat.

Zvyšte hygienu doma i na pracovišti   Přečíst více

Hodí se do každé koupelny

úspora vody pomocí WaterSaver - ukázka koupelny 1
úspora vody pomocí WaterSaver - ukázka koupelny 2
úspora vody pomocí WaterSaver - ukázka koupelny 3
úspora vody pomocí WaterSaver - ukázka koupelny 4

 

Již zítra můžete šetřit vodu

Za cenu 1499,- Kč můžete ušetřit až 70% vody a zvýšit hygienu v koupelně nebo na pracovišti. Zvolte variantu, která se vám hodí více do vaší koupelny a využijte akce na dopravu zdarma!

Koupit chromovanou variantu nebo Bílou variantu

Co se bude dít po kliknutí na jedno z tlačítek? Přejdete na objednávkový formulář, kde budete moci vyplnit adresu, na kterou vám Water Saver doručíme. Můžete také využít telefonickou objednávku na čísle: +420 777 447 728

balení WaterSaver
 

Zvládne to opravdu každý

Water Saver můžete namontovat na naprostou většinu vodovodní baterií a součástí balení je i redukce pro jiný rozměr závitu vodovodní baterie. Součástí balení je i přehledný český návod. Prohlédnout návod

 

Snižte náklady domácnosti s novým adaptérem Water Saver.